Nejpřitažlivější žena

Měla jsem na škole spolužačku. Byla pěkná, chytrá a v jádru hodný člověk. Ale šikanovala polovinu školy. Bylo naprosto jasné, že pokud vás Zlata nebude mít ráda, tak si o přestávce ani neškrtnete. Pravděpodobně se budete krčit v koutě se svačinou a přát si, aby si dnes nevybrala vás.

Kluci po ní šíleli. Na škole byly mnohem krásnější holky, ale je přitahovala ta síla, která vyzařovala ze Zlaty. Líbilo se jim, že do zapůjčených učebnic píše propiskou, odmlouvá učitelům, nevypíná si při hodinách zvuk u mobilu a zásadně se nepřezouvá.

Včera jsem potkala starého spolužáka. A on vzpomínal na Zlatu. Jak jinak. "No chlap, co jí dostane, musí bejt fakt šťastnej. Tak sexy ženská, ty jo, to byla kost," slintal přede mnou. Ale nebyl schopný popsat, jaké měla vlasy, barvu očí, ani detaily postavy. Zlata nebyla sexy a vizáží by zapadla do naprosto nudného průměru. Oplácaná, malá, dlouhovlasá brunetka. Ale chlapi si jí pamatují jako sexy dračici. A pamatují si pouze tuto informaci.

Kašlete na make-up, kadeřníka a hadry.
Nejpřitažlivější věc na ženě je totiž opravdu její sebevědomí.

Krom toho, vemte si, kolik ušetříte peněz.

(Toto slavnostně radím poblouzněná z hladu před výplatou, utěšujíc se tím, že mužům opravdu více lahodí sebevědomá žena než nové oblečení a perfektní sestřih. Ano, období před výplatou je vždy jedno velké nalhávání si, že ty materiální věci jsou pro povrchní idioty. Že to zvládáte. A že to samozřejmě začnete radši zvládat až ten následující měsíc.)

Žádné komentáře

Okomentovat

© #FF69B4 Panda
Maira Gall