Vysoká dívčí

Existuje vysoká škola, kde se vyučuje design plachetnic, restaurování strun na houslích nebo rozmnožování psů. (Nejsou to ty samé obory.) Ano. Existuje spousta vysokých škol, které jsou k životu téměř nepotřebné. Ale tak důležitou věc jako přirozenou ženskost nikdo nevyučuje. Tedy kromě těch kurzů, které vedou lektorky v batikovaných tričkách a které začínají otevíráním čaker a posilováním ženských energií. 

Mám energie ráda, ale přece jen za energiemi, dobrým srdcem a mou čakrou se na autobusové zastávce ještě žádný muž neotočil. Na první pohled jsou totiž vidět jiné věci. A na ženství je přece víc témat než orgasmické porody a sladěné energie.

Bylo by přece jen fajn, kdyby vám někdo řekl, jak přejít staromák v podpatcích, vybrat si makeup, ve kterém nevypadáte jak po útoku medúzy, nebo jak nosit tanga tak, abyste si je třikrát denně nemuseli vytahovat ze zadku. Vztahová submisivita pro emancipované ženy, jak se neposrat z/při análním sexu, boj s domácím hmyzem stylově a s grácií, potlačování dávivého reflexu, líčení obou očí stejně, mužské ego I.-VII. Těch témat je miliony.

Všechno se to musíme naučit za běhu, metodou pokus - omyl. 

Možná je to tak vlastně dobře. 

Protože každý den v tom našem složitém ženském světě slavíme naše malá vítězství. Mohu si v tom svém pomyslném studijním průkazu odšrtávat zápočty v tichu svého pokojíku a mít z těch drobných zápočtů radost. 

16 komentářů

 1. Zbožňuju tvoje články! A tenhle je více než trefný! :D Jediná škoda je, že nepíšeš častěji, tvůj blog bych mohla číst od rána do noci :)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý článek! Opravdu jsem se pobavila, ale přitom je to všechno pravda! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jo! Kdyby nás v rámci všeobecného vzdělávání místo toho co se stalo 23.5.1907 naučili alespoň rámcově jak to mezi lidmi funguje a trochu lásky k sobě i ostatním, bylo by na světě rozhodně líp...

  OdpovědětVymazat
 4. Taky bych se moc ráda naučila všechny ty věci, o kterých píšeš. Když nás bude víc, mohly bysme se aspoň pokusit o svépomocný workshop.

  OdpovědětVymazat
 5. Z pohledu studentek to nemá chybu. Ale fakt nechci vidět ten pedagogický sbor :D

  http://pradelna.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Souhlas všemi deseti :D trefně napsané :D

  OdpovědětVymazat
 7. Neposrat se při análním sexu? :D tak to mě velice pobavilo :D

  OdpovědětVymazat
 8. baví mě tvoje myšlenkový pochody :D
  nicméně vyučování přirozenosti už trochu zavání oxymoronem.. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Octomilky a moli jsou svine!
  www.krkavcimatka.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Miluji upřímné články! :-) paráda článek, nebojíš se to říct na "plnou hubu", a to se cení. A já s tebou nemohu nic jiného, než souhlasit :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Ten anální sex :-) :-) :-) Já ho nějak stále nepochopil. A na staromáku potkat holku na podpatcích, tak je mi ji lito..... jak se jí musí blbě jít. Proč si nevezme pohodlnější botky :-) :-)

  OdpovědětVymazat

© #FF69B4 Panda
Maira Gall